27.07.2017
Aktualizacja: 15.09.2017

Ankieta: Czego się boimy? O zagrożeniach współczesnego świata

Ankieta: Czego się boimy? O zagrożeniach współczesnego świata
@ pathdoc / fotolia

Zachęceni popularnością ankiety dotyczącej wiarygodności w polityce ponownie prosimy Was o opinię. Tym razem pytanie jest proste – w czym upatrujecie największe zagrożenie dla świata, Polski i Was samych? Naszym celem jest określenie, co społecznie budzi największy strach – fala imigrantów, populizm, globalny konflikt, smog, a może po prostu choroba?

Odpowiedź nie musi być wcale taka oczywista. Nie tylko dlatego, że każdy z nas jest inny, ale także dlatego, że do niektórych lęków czasami trudno nam się przyznać. Liczymy na to, że anonimowość skłoni Was do udzielania szczerych odpowiedzi.

Ostateczne wyniki ankiety przedstawimy już wkrótce.

W przypadku problemów ze skalowaniem strony polecamy wykorzystać bezpośredniego linka do ankiety: czego się boimy?: https://goo.gl/forms/yt8pdyMUH2DmPPJ13

Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Ankieta: Czego się boimy? O zagrożeniach współczesnego świata"

avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Weronika
Gość

Wypełnione. Z niecierpliwością czekam na wyniki! Pewnie większość zaznaczy, że to uchodźcy są zagrożeniem. W tej sprawie nie potrzeba sondażu (niestety).

Sdfsdfsdfgsd
Gość

Największe zagrożenia to nieudolni politycy i nacjonalizm

Ewa
Gość

Czekam na wyniki,tylko gdzie będą ogłoszone ? Czy będą ?

Redakcja ideologia.pl
Editor

Oczywiście, że będą ogłoszone 🙂 Pojawią się na naszej stronie i profilu FB.

Janusz
Gość

Niestety ale takie ankiety mają pewną tolerancje prawdy i nieprawdy – wszystko zależy od tego kto lub dla kogo są one tworzone. Mieliśmy już sytuacje gdzie tego typu ankiety czy sondaże daleko odbiegały od oczekiwań uczestników.

wpDiscuz